127.0.0.1 » for polish speakers
Jump to Navigation

For Polish Speakers

Uległeś wypadkowi – adwokaci z Chicago chcą mieć pewność, że otrzymasz sprawiedliwe i płne odszkodowanie.

Wypadek na zawsze może zmienić twoje życie lub życie twoich bliskich. Bez względu na to czy uległeś wypadkowi autobusowemu czy ktoś z twoich bliskich uległ wypadkowi samochodowemu, rezultatem może być całkowite lub częściowe uszkodzenie ciała, jak również zaburzenia emocjonalne. Jeżeli zaistniała taka sytuacja, doświadczony adwokat pomoże Ci w otrzymaniu odpowiedniego odszkodowania.

W Kancelarii Adwokackiej Leonarda S. Becker adwokaci reprezentujący swoich klientów dołożą wszelkich starań w celu uzyskania sprawiedliwego i pełnego odszkodowania od osby lub firmy odpowiedzialnej za wypadek.

Zakres usług obejmuje: wypadki samochodowe, autobusowe i kolejowe. Zajmujemy się również wypadkami przy pracy, poślizgnięciami, upadkami, wypadkami spowodowanymi defektami w budownictwie i pogryzieniami przez zwierzęta.

Dlaczego powinieneś zatrudnić naszą Kancelarię Prawniczą?

Prawa i problemy naszych klientów sa siłą napędową naszej firmy. Jeżeli ty lub ktoś z twoich bliskich uległ wypadkowi, to potrzebujesz adwokata, który zatroszczy się o twoje dobro i zapewni Ci pełne i sprawiedliwe odszkodowanie.

Nasi doświadczeni adwokaci wysłuchają Cię, obiektywnie ocenią sytuację oraz wytłumaczą twoje możliwości. Udzielą Ci również prawniczych wskazówek, poświęcą swoją uwagę i zapewnią regularną i wiarygodną komunikację.

Adwokat Leonard S. Becker jest doswiadczonym prawnikiem, reprezentującym ofiary wypadków w stanie Illinois od ponad 18 lat. Jego sukcesy i doskonała reputacja zawodowa świadczą o doświadczeniu naszej firmy, wiedzy i umiejętnościach.

Historia naszych sukcesów mówi sama za siebie.

Oto kilka ostatnich przykładów uzyskanych odszkodowań:

$11 milionów – Młody ojciec, będący pasażerem samochodu osobowego

został uderzony przez autobus CTA i w wyniku wypadku doznał urazu mózgu. Sprawa została zakończona za porozumieniem stron podczas rozprawy sądowej.

$5 milionów – Studentka Uniwersytetu Chicago została potrącona podczas jazdy rowerem przez autobus CTA. Poszkodowana doznała poważnych obrażeń miednicy, nóg i stopy. Sprawa została rozwiązana za porozumieniem stron podczas procesu sądowego.

$2 miliony – Kobieta prowadząca samochód została uderzona przez samochód ciężarowy. Wypadek ten spowodował poważne obrażenia ciała, które wymagały skomplikowanej operacji szyi i kręgosłupa. Sprawa została zakończona werdyktem ławy przysięgłych.

Aby dowiedzieć sie więcej o osiągnięciach Kancelarii odwiedz naszą stronę sukcesów.

Jeżeli jesteś ofiarą wypadku nie trać czasu, działaj szybko w celu ochrony swoich praw. Zadzwoń do Leonarda S. Becker pod numer 312-492-7700 po darmową konsultację.

Nie ponosisz kosztów dopóki nie uzyskasz odszkodowania.

Zajmiemy się twoim przypadkiem z pełnym zaangażowaniem. Nie poniesiesz żadnych kosztów dopóki nie uzyskamy odpowiedniego i pełnego odszkodowania dla ciebie i/lub twojej rodziny.

Aby umówić się na darmową konsultację zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Oferujemy wieczorne i weekendowe godziny przyjęć. Mówimy po polsku.

Siedziba Kancelarii mieści się w południowej części centrum Chicago. W pobliżu znajduje się przystanek kolejki CTA niebieskiej oraz zielonej linii. Parking jest również dostępny. Jeżeli masz trudności z przybyciem do naszej Kancelarii, my przyjedziemy do Ciebie.

Free Case Evaluation

Bold labels are required.

Contact Information


The Law Offices of Leonard S. Becker
311 N. Aberdeen, Suite 200D
Chicago, IL 60607
Phone: 312-492-7700
Fax: 312-492-7702

Office Directions:
Map and Directions

Public Transportation:
http://www.transitchicago.com